Casa Tranquila Perto Da Praia, Patio, Pets
Casa Tranquila Perto Da Praia, Patio, Pets ligger 4 km fra Centro Historico de Porto Seguro og repræsenterer en 2 værelsers indkvartering med en terrasse. Feriehus har 1 badeværelser og et fuldt udstyret køkken.
Dette sted har en førsteklasses beliggenhed i Porto Seguro, 20 minutters kørsel fra Porto Seguro lufthavn. Du kan køre til Passarela do Álcool på 10 minutter. Restaurante Pequeno Jardim forkæler gæster med europæiske retter og er kun 650 meter væk. Mucuge-gaden ligger ved siden af villaen.
Balsa - Trancoso busstoppested kan findes inden for 850 meter.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
På værelset
- Terrasse
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan vi parkere vores bil i Casa Tranquila Perto Da Praia, Patio, Pets?
Gæster på Casa Tranquila Perto Da Praia, Patio, Pets kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Porto Seguro fra Casa Tranquila Perto Da Praia, Patio, Pets?
Der er 5 km mellem Porto Seguro og Casa Tranquila Perto Da Praia, Patio, Pets. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Tranquila Perto Da Praia, Patio, Pets?
Gæsterne vil kunne bo i Casa Tranquila Perto Da Praia, Patio, Pets med deres kæledyr.